Rugged phones – pancerne smartfony, które podbijają serca miłośników mocnych wrażeń

Niezwykle trwałe smartfony, odporne na wodę, kurz, ekstremalne temperatury, zmiany ciśnienia i upadki to marzenie nie tylko każdego miłośnika sportów ekstremalnych , ale również grup zawodowych pracujących w wyjątkowo trudnych warunkach: służb mundurowych, pracowników budów i górników. Co sprawia, że te smartfony są wyjątkowo wytrzymałe i cieszą się tak dużym powodzeniem?

Przede wszystkim to, że w przeciwieństwie do zwykłych smartfonów są wodoszczelne, nie straszny im kurz, brud, skrajnie wysokie i niskie temperatury, zmiany ciśnienia, a nawet upadki na beton. Matryca urządzeń pokryta jest  Gorilla Glass – cienkim, chemicznie hartowanym i specjalnie utwardzanym szkłem odpornym na uderzenia i zarysowania. Dużym plusem jest długi czas działania baterii – z niektórych modeli DOOGEE można korzystać nawet do dziesięciu dni bez ładowania.


Nic dziwnego, że te niezniszczalne, trwałe telefony cieszą się ogromną popularnością wśród grup zawodowych pracujących w trudnych warunkach, w których łatwo o zniszczenie telefonu. Wszyscy wiemy, jak bardzo zepsute urządzenie komplikuje życie – w końcu telefony już dawno przestały nam służyć wyłącznie do wykonywania połączeń, przechowujemy w nich mnóstwo danych i aplikacji, które znacznie ułatwiają nam codzienne funkcjonowanie. 

Jednak smartfony DOOGEE wybierane są nie tylko przez pracowników służb i przemysłu ciężkiego, ale również przez fanów sportów ekstremalnych, sportów wodnych i survivalowców. Telefony zostały wyposażone w noktowizję i termowizję, co jest nie lada gratką (i ogromnym ułatwieniem!) dla wszystkich tych, którzy muszą przedzierać się nocą przez las lub przez bagna. Z pewnością też łatwiej pokonywać drogę przez bagna ze świadomością, że jeśli nasz telefon pomoczy się i oblepi brudem, to nadal będzie działał, a dzięki potężnej baterii nie odmówi nam współpracy w środku lasu. Smartfony DOOGEE wyposażone są w dodatkowe anteny, aby zapewnić użytkownikowi doskonały zasięg nawet w najdzikszych zakątkach świata.

Prawdopodobnie  wielu osobom określenie „pancerny telefon” kojarzy się z czymś ciężkim i topornym, ale nic bardziej mylnego. Smartfony DOOGEE oprócz zastosowanych najnowszych technologii mają również nowoczesny, futurystyczny design i doskonałe parametry techniczne. Zostały wyposażone w aparaty  o doskonałej rozdzielczości, którymi można robić naprawdę świetne zdjęcia – również nocne i podwodne!

Przewaga pancernych telefonów DOOGEE nad zwykłymi smartfonami jest oczywista, a ich ceny są bardzo przystępne – i to właśnie dlatego ich popularność stale rośnie.